İstiklal Caddesinde eski İstanbul‘un mistik havasını yakalamak istiyorsanız, Beyoğlu şubemiz tam istediğiniz gibi yıllardır değişmeyen ürün kalitemiz ve güler yüzümüzle sizleri karşılıyor olacağız.

Yirmi yıldan fazladır Şişli Camii karşısında. Börekler lezzetli, malzemeler kaliteli, Boyozları, peynirli, kıymalı hamurabi böreği incecik hamuruyla, bir daha yemek isteyeceğiniz lezzetiyle …

Son açılan ve Hamurabi’ nin göz bebeği olan Levent Şubesi adeta görenleri hayret içinde bırakıyor. Konforun en üst limitte tutulduğu bu şubemiz de kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Hamurabi de sicacik nefis ev borek ve kekler sizi bekler… Mecidiyeköy şubemiz tam istediğiniz gibi yıllardır değişmeyen ürün kalitemiz ve güler yüzümüzle sizleri karşılıyor olacağız.

Cadde üzerinde, otobüs duraklarının hemen yakınında çok iyi bir lokasyonda, Kıymalı Kol böreği, poğaçalar, taze kahvaltılıklardan seçtikleriniz ile hazırlanan sandviçleri olmazsa olmazlarımızdandır.

En iyi börekçi ürünlerini hem taze hem kaliteli hem de lezzetti bulabileceğiniz HAMURABİ. Mekanımız temiz ve ferah. Kahvaltı için seçeneğiniz bol. Börek, poğaça, kahvaltılıklar, çay ve portakal suyu harika.